З 5 червня 2024 року стартує Всеукраїнський біговий клуб «Бігове літо – Об’єднані спортом» (далі – Клуб).

Організаторами Клубу є ГО «Об’єднані спортом», Федерація легкої атлетики України за сприяння Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

В рамках Клубу будуть проходити безкоштовні тренування для бігунів різного рівня підготовки.

Клуби будуть відбуватися в онлайновому режимі у всіх областях України. Завантажте та встановіть додаток Strava, подайте заявку до вступу через додаток Strava https://www.strava.com/clubs/1251369

Усі деталі для учасників будуть у телеграм-каналі, просимо долучитись за цим посиланням: https://t.me/UntedBySport

Опис проєкту Клубу.

Проблема: згідно з даними ВООЗ, понад 80% підлітків з усього світу та кожна четверта доросла людина не відповідають загальноприйнятим нормам фізичної активності. Недостатня фізична активність та сидячий спосіб життя негативно впливають на здоров’я людей.

Цей проєкт є комплексним рішення проблем, пов’язаних з бігом в Україні, привернення уваги українців до фізичної активності та наголосити на важливості фізичного здоров’я. Участь у проєкті «Бігове літо – Об’єднані спортом» може мати багато позитивних наслідків для вашого фізичного та психічного здоров’я, а також для вашого життя загалом. Зокрема, мовиться про: збільшення рівня фізичної активності серед українців: заохочення людей різного віку та рівня підготовки долучитися до фізичної активності, а саме, бігу; зробити фізичну активність доступною та цікавою для всіх; покращення фізичного та психоемоційного стану населення: зміцнити м’язи та серцево-судинну систему; підвищити імунітет та стійкість до захворювань; покращити настрій та самопочуття; знизити рівень стресу та тривоги; обʼєднання українців з різних куточків країни. Це чудовий спосіб знайти нових друзів та спілкуватися з людьми, які поділяють ваші інтереси. Ви зможете тренуватися з іншими людьми, брати участь у групових пробіжках та соціальних заходах;

Переваги:

 1. Доступність: онлайн-формат дозволить людям з усіх куточків України взяти участь у біговому літі.
 2. Покращення фізичного та психічного здоров’я: ранкові тренування можуть допомогти покращити вашу кардіореспіраторну форму, силу, витривалість, настрій та сон.
 3. Підвищення продуктивності: ранні пташки часто повідомляють про те, що вони більш продуктивні протягом дня після ранкового тренування.
 4. Зниження стресу: фізичні вправи – це чудовий спосіб зняти стрес і тривогу. 5. Спілкування та підтримка: біговий клуб стане чудовим місцем для знайомства з людьми, які поділяють інтереси, та отримання підтримки у досягненні цілей.
 5. Доступ до ресурсів: розклад тренування, лекції з харчування.

Рішення: Біговий клуб може надати вам доступ до ресурсів та інформації, які допоможуть вам покращити свої результати в бігу. Ви зможете отримати доступ до тренувальних планів, порад щодо харчування, інформації про змагання та багато іншого, а також скористатися досвідом та знаннями інших членів клубу, а також тренерів та інструкторів.

Цілі:

 1. Привернути увагу до важливості фізичної активності.
 2. Плекати любов до руху та сприяти розробці національних і місцевих ініціатив у галузі фізичної активності.
 3. Зміцнення фізичного здоров’я українців, шляхом популяризації серед учнівської молоді, педагогів пріоритетної цінності здоров’я, фізичної культури та спорту.
 4. Підвищити обізнаність про важливість фізичного здоров’я та активного способу життя.
 5. Заохотити людей різного віку та з різними життєвими обставинами до руху та занять спортом.
 6. Продемонструвати єднання українців у прагненні до здорового життя.

Очікувані результати:

 1. Широке висвітлення події в ЗМІ та соціальних мережах.
 2. Значне збільшення кількості людей, які займаються бігом та ведуть активний спосіб життя.
 3. Підвищення рівня фізичного здоров’я українців.

Запрошуємо всіх долучитися до Всеукраїнського бігового клубу «Бігове літо – Об’єднані спортом».

Учасники повинні долучитись до телеграм-каналу https://t.me/UntedBySport, де будуть усі деталі. Всі тренування та результати ми просимо фіксувати в програмі Strava (додаток у телефоні).

Доєднайтеся до Клубу за посилання https://www.strava.com/clubs/1251369, щоб слідкувати за прогресом членів клубу та трекати свої результати! Подайте заявку на доєднання до нашого Strava клубу, та поставте «плюсик, лайк» під постом, і ми додамо вас у Клуб!