Спорт – найкращий спосіб реабілітації та соціалізації дітей, які з різних обставин опинились у спеціальних освітніх закладах. Участь у масштабних спортивних заходах надає можливість таким дітям сформувати і підготувати себе як особистість до дорослого життя ще в стінах школи-інтернату. І вже багато років такою справою займається спортивний клуб “Шквал-Молочанськ” на базі Молочанської спеціальної школи-інтернату.

Вагомість цієї справи підтвердили перемоги проектів Молочанської школи-інтернату в 2019 році у конкурсі “Благодійне Запоріжжя” в номінації “Добро починається з тебе”, в обласному конкурсі грантів “Ми – це місто”, у проекті «Посилка успіху» фонду «Братів Кличко» а також увійшли у “ТОП-100” кращих соціальних проектів України. Такі відзнаки надихнули на нові звершення  юних “шквалістів” та їх наставників. З вересня вони починають змагатися у спортивних Турнірах нового спортивного сезону 2019-2020 р.  “Всеукраїнської Флорбольної Ліги” та “Спеціальної Олімпіади України”.

Завдяки перемозі у конкурсі «Ми – це місто» знову з’явилась унікальна можливість для дітей-сиріт, дітей з інвалідністю та дітей з особливими освітніми потребами із багатодітних малозабезпечених сімей, які навчаються в Молочанській школі-інтернаті, позмагатись за Кубки України з флорболу Всеукраїнської Флорбольної Ліги серед жіночих і юніорських команд. І звичайно, взяти участь у Всеукраїнських фіналах серед дітей із інвалідністю з флорболу, волейболу, футболу, баскетболу “Спеціальної Олімпіади України”.

Діти від щирого серця висловлюють велику вдячність всім, хто довгий час допомагають їм відчувати себе справжніми спортсменами і гідними членами суспільства. Юні спортсмени обіцяють своїм друзям, партнерам та спонсорам і в цьому році залишитись справжніми бійцями!

 

шквал (1)шквал (10)шквал (13)шквал(17)58121IMG_7540kkIMG_7612kk (1)IMG_20181122_112520IMG_20181122_112614uyytytzaiavka 046