25 лютого 2021 року виповнилося 150 років від дня народження української письменниці та громадської діячки Лесі Українки – однієї із центральних постатей в історії національної культури.

Учні та педагоги Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» долучилися до урочистостей із нагоди 150-річчя від дня народження геніальної поетеси.

Учні 7-А та 7-Б класів Ващенко Анастасія, Колодко Марія і Работягов Максим за ініціативи та у межах співпраці з етноклубом «Мальви» Запоріжжя (філією товариства «Україна-Світ») взяли участь у VІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі учнівської та студентської творчості  імені Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за  нове життя!», присвяченому Лесі Українці.

Юні обдарування представили на конкурсі поезію майстрині слова «В магазині квіток».

Також семикласники під керівництвом педагогів Усольцевої Олени Євгенівни й Андрєєвої Олени Андріївни разом із етноклубом «Мальви» створили плакат співпраці – оригінальний портрет письменниці у межах відзначення 150-річчя з Дня народження Лесі Українки.

Не менш активними були й вихованки театрального гуртка «Мистецтво слова», учениці 8-х класів Гуркова Маргарита, Коваленко Альбіна, Магденко Анастасія і Бахтіна Анастасія, які під керівництвом наставниці Миронової Анни Сергіївни зняли прекрасний тематичний відеотвір «Хто вам сказав, що я слабка…» із нагоди святкування і взяли участь у багатьох тематичних заходах: акції «Лесин квітник», флешмобі та Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Змагаймося за нове життя!»

На уроках української літератури учні пригадували вірші видатної поетеси, мали змогу розширити і поглибити свої знання про велику українську письменницю.

Також у бібліотеці «Козацького ліцею» активно діючою є виставка з нагоди 150-річчя від дня народження Лесі Українки. До поетичної атмосфери, що панує у бібліотеці, залюбки долучаються ліцеїсти, адже кожен, детальніше знайомлячись із життям і творчістю Лесі, відкриває її для себе по-новому. Геніальна жінка була геніальною майже в усьому. Надихає, окрилює, мотивує розвиватися, не падати духом, вірити у власні сили, досягати поставленої мети, творити і вчитися бачити красу в оточуючому світі, цінувати кожен момент свого життя.

#КозацькийЛіцей

#ЕтноклубМальвиЗапоріжжя

#Лесі_Українці_150_років