Наш 2021-2022 навчальний рік завершився в умовах воєнного стану. Змінився звичний формат роботи і для лідерів самоврядування здобувачів освіти Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» –  трансформувався в онлайн-режим.

29 травня 2022 року відбулося підсумкове засідання старшини дитячо-юнацької організації «КІШ».

За допомогою методу «Мозковий штурм» визначили, чим для кожного та кожної є учнівське самоврядування. Поділилися думками про нові можливості в роботі «КОШу».

Обговорили результати участі лідерів самоврядування здобувачів освіти ліцею у різних обласних та Всеукраїнських конкурсах і проєктах, розказали про власний досвід співпраці з громадськими молодіжними організаціями, реалізацію соціальних і волонтерських проєктів, проведення акцій та заходів.

Підбили підсумки та прозвітувалися про свою роботу за 2021-2022 навчальний рік. Орієнтовно визначили завдання та напрямки роботи на наступний навчальний рік.

Отож за підсумками 2021-2022 навчального року діяльність самоврядування здобувачів освіти Козацького ліцею, спрямовану на досягнення спільної мети – створення максимально комфортного середовища для навчання і всебічного розвитку ліцеїстів, конструктивного вирішення конфліктів, розвиток волонтерського руху, співпраця з громадськими і молодіжними організаціями, а також вміння підтримувати та координувати партнерські відносини, слід вважати на достатньому рівні – досить продуктивною та ефективною.

Рисунок1Рисунок2Рисунок3Рисунок4.Рисунок5Рисунок6.Рисунок7Рисунок8Рисунок9.Рисунок10Рисунок11