08 квітня 2022 року у комунальному закладі «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради у режимі онлайн відбулося засідання атестаційної комісії Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації.

У зв’язку із запровадженням правового режиму воєнного стану в Україні та рекомендаціями Міністерства освіти і науки України обласною комісією вирішено атестувати педагогічних працівників, які претендували на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та на відповідність раніше присвоєним педагогічним званням згідно з пунктом 3.20 Типового положення про атестацію педагогічних працівників України щодо продовження рішень попередніх атестаційних комісій на один рік з відповідною оплатою праці.

В той же час, комісією, з метою реалізації права педагогів на підвищення свого професійного рівня, було прийняте рішення про атестацію педагогічних працівників області, які претендували на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоєння відповідних педагогічних звань.

Усього на засідання комісії подали атестаційні документи 50 закладів освіти області, з них: 17 закладів фахової передвищої освіти, 16 закладів загальної середньої освіти з інтернатами (пансіонами), 15 закладів професійної (професійно-технічної) освіти, 2 заклади позашкільної освіти. Загалом прийнято позитивне рішення комісії щодо атестації 162 педагогів.

Вітаємо! Бажаємо миру, здоров’я і процвітання!