Комунальний заклад «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради 13 та 14 березня провів обласні змагання зі спортивного орієнтування серед учнівської та студентської молоді «Веснянка – 2021». Всього у змаганнях взяло участь 192 учасника Запорізької області м. Запоріжжя, м. Мелітополя, м. Токмака, м. Бердянська, м. Приморська, м. Василівки, м. Вільнянська та Більмацької, Смирновської, Чернігівської, Михайлівської та Роздольської селищних рад.

Змагання проходили на свіжому повітрі в лісовій зоні «Великий Луг» та центральному парку «Дубовий Гай» з дотриманням вимог і рекомендацій Міністерства освіти і науки та Міністерства охорони здоров’я України щодо запобігання розповсюдження респіраторної хвороби COVID-19.

Хлопчики та дівчатка змагались окремо у 10 вікових групах. Наймолодшому учаснику змагань виповнилося 10 років, а найстаршому – 21 рік. Юні орієнтувальники стартували особисто на чотирьох дистанціях різної протяжності в залежності від віку учасників (3,5 км, 2,8 км, 2,1 км та 1,5 км). Завдання кожного учасника було відвідати всі контрольні пункти своєї дистанції, орієнтуючись за допомогою карти та компасу.

Змагання проводились з використанням сучасних технологій – системи електронної відмітки SPORTident. Спеціальні електронні бази та чіпи дозволили організаторам змагань максимально швидко й об’єктивно оцінити результати учасників та визначити переможців у кожній групі.

090102030405060708