7 лютого в Головному управлінні ДСНС України у Запорізькій області відбулась узгоджувальна нарада з представниками Департаменту освіти і науки обласної та районної державної адміністрацій й відділу ювенальної превенції Управління превентивної діяльності Головного управління національної поліції в Запорізькій області.

На спільній нараді обговорювалися питання щодо підтримання та функціонування належного рівня безпеки в освітньому середовищі, а також, сприяння розвитку проєктів «Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі», «Класи безпеки» та «Рух юних пожежних-рятувальників».

Найбільш ретельно рятувальники акцентували увагу на створенні, популяризації та функціонуванні дружин юних пожежних і обладнанні класів безпеки у закладах освіти. Адже молоде покоління повинно вивчати правила пожежної безпеки і розповідати про них своїм одноліткам, аби запобігти виникненню надзвичайних подій різного характеру, які можуть призвести до шкоди життю та здоров’ю.

Підсумком зустрічі стало ухвалення певного переліку рішень, зазначеного у протоколі спільної наради, для подальшої спільної роботи й реалізації вищезазначених проєктів.

71234jpg56