28 березня 2019 року на базі Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області пройшов семінар-практикум заступників директорів з виховної роботи закладів професійної (професійно-технічної) освіти Запорізької області на тему «Організація соціально-правового захисту учнівської молоді, забезпечення соціальної підтримки та надання здобувачам освіти якісної професійної освіти та навчання у закладах професійної (професійно-технічної) освіти Запорізької області».

 Відкрила семінар-практикум заступник директора  Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області Петерик Світлана Миколаївна, привітала присутніх та побажала плідної роботи.

Про забезпечення соціальної підтримки та доступу дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до якісної професійної освіти та навчання у закладах освіти доповіла Руденко Юлія  Володимирівна, головний спеціаліст Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації.

Питання реалізації міжнародного проекту «Підвищення обізнаності дітей та молоді Запорізької області щодо безпечної міграції та працевлаштування» серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти у Запорізькій області» висвітлила заступник голови правління громадської правозахисної організації «Егіда Запоріжжя» Заїкіна Наталія Валентинівна, керівник проекту та нагородила грамотами волонтерів проекту.

Побельона Інна Василівна, заступник начальника Служби (управління) у справах дітей Запорізької міської ради ознайомила присутніх із законодавством України щодо запобігання та протидії домашньому насильству, булінгу і забезпеченню законних прав, інтересів та соціального захисту учнів закладів освіти, що  проживають у прийомних сім’ях.

Про організацію та забезпечення соціальної підтримки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у Запорізькій області доповіли Заєзжай Тетяна Станіславівна, заступник начальника служби, начальник відділу опіки, піклування та усиновлення Служби у справах дітей Запорізької облдержадміністрації та Романіченко Наталія Миколаївна, головний спеціаліст відділу профілактичної роботи та оздоровлення Служби у справах дітей Запорізької облдержадміністрації.

Загальний координатор у Запорізькій області Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» Левченко Оксана  ознайомила присутніх із початком 14 благодійної акції та запропонувала долучитися  до неї.

Підвела підсумки семінару-практикуму заступників директорів з виховної роботи методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області Грищенко Наталія Петрівна.

 

7 (1)8 (1)910 (2)11121416 (1)17 (2)181главная фотка (1)23456