Престижна премія Global Teacher Prize Ukraine оголосила імена найкращих вчителів України, учасниками якої були більше 2000 педагогів.

Вітаємо педагогічних працівників Запорізької області, які увійшли в ТОП – 10 кращих вчителів України, серед яких:

 

Наталія Гутарук — вчитель англійської мови із Комунального закладу “Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Січовий колегіум” Запорізької обласної ради, впевнена, що позитивні емоції дійсно допомагають зберегти рівновагу та баланс.

Вона навчається сама та допомагає своїм колегам наблизити уроки до реального життя й спілкування. 3 роки поспіль пані Наталія активно співпрацює з вчителями з України та Європи на платформі eTwinning. Її учні — учасники понад 34 коротко та довготривалих проєктів, один із яких навіть продовжує життя як проєкт КА-229 у програмі Еразмус+. Пані Наталія приділяє увагу співпраці учнів, батьків, вчителів, адміністрації, громади. Вона вірить у важливість активного залучення учнів до міжнародної проєктної діяльності.

 

Наталя Кідалова — вчитель англійської мови, української мови і літератури Мелітопольської спеціалізованої школа І-ІІІ ступенів № 23 Мелітопольської міської ради Запорізької області, для якої найбільшим показником успішності учнів є віра цих учнів у самих себе.

Пані Наталя — випускниця Програми обміну США SUSI Інститут Американістики “Доступність та справедливість в освіті та суспільстві США”.

Експертка інституційного аудиту пілотування критеріїв, інструментів та індикаторів якості освіти Державної служби якості освіти.

Спікерка міжнародних вебінарів, співавторка онлайн-курсу “Розвиток громадянських компетентностей”. Зараз вона поєднує вчителювання із координацією роботи Південного хабу Всеукраїнської програми підтримки освітніх реформ “Демократична школа”.