13 грудня 2023 року відбудеться Всеукраїнський освітній семінар-практикум «Нова фізична культура: сучасні підходи до викладання «Регбі-5» та «Регбі-7» (далі – Семінар). Семінар відбудеться в м. Києві в очно-дистанційному форматі. Для участі в Семінарі просимо обов’язково зареєструватися за покликанням https://forms.gle/Vu6rAMccMbvoTUmM6.

Організаторами Семінару є державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України, Федерація Регбі України, Київська міська федерація Регбі.

До участі запрошуємо представників органів управління освітою, закладів післядипломної педагогічної освіти, центрів професійного розвитку педагогічних працівників, вчителів та викладачів фізичної культури закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти, науковців, аспірантів, усіх зацікавлених осіб. Участь у заході безоплатна. Під час проведення Семінару відбудеться розіграш подарунків від організаторів.

Початок: 13 грудня 2023 року о 14:00.

Учасники Семінару зможуть отримати сертифікат про підвищення кваліфікації на 3 години / 0,1 ЄКТС, 6 годин / 0,2 ЄКТС.

Місце проведення очного Семінару буде повідомлено усім зареєстрованим учасникам на електронні пошти.

Довідки за телефонами: 096-98-41-030 – Тетяна Анатоліївна Малечко; 097-842-32-67 – Галина Анатоліївна Коломоєць.