13-16 квітня 2021 року успішно відбувся ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Верстатник широкого профілю» у дистанційному режимі, в якому брали участь представники з 16 областей країни та м. Києва.

Запорізьку область на конкурсі гідно представив Герман Денис, здобувач освіти ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник».

Організатори конкурсу: Міністерство освіти і науки України, Інститут модернізації змісту освіти МОН України, Департамент освіти і науки Запорізької облдержадміністрації та Науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Запорізькій області.

Конкурс проходив онлайн на платформі Zoom і складався з теоретичного та практичного турів.

Учасники демонстрували рівень професійної майстерності, виконували практичні завдання на універсальному токарно-гвинторізному верстаті (виготовлення деталі «Корпус») та вертикально-фрезерному верстаті (виготовлення деталі «Молоток»). Супровід здійснювали технічний фахівець та асистент.

Регіональна локація для виконання завдань конкурсу була облаштована на базі ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки України.

21 квітня 2021 року на платформі Zoom оголошено результати ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Верстатник широкого профілю».

Привітала присутніх Вікторія Карбишева, керівник експертної групи з питань змісту та забезпечення якості освіти директорату професійної освіти Міністерства освіти і науки України.

Ігор Бойко, голова журі, звернув увагу на певні незначні недоліки під час виконання конкурсних завдань.

Олександр Паржницький, директор Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області, ознайомив із результатами конкурсу. За підсумками заходу призові місця розподілилися таким чином:

І місце – Запорізька область (120 балів);

ІІ місце – Харківська область (117 балів);

ІІІ місце – Полтавська область (112,5 балів);

ІV місце – м. Київ (111,5 балів);

V місце – Закарпатська область (101 бал);

VІ місце – Вінницька область (98,5 балів).

Олена Сороченко, заступник директора департаменту – начальник управління Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації, привітала переможців та побажала подальших успіхів у реалізації набутих професійних навичок.

Вітаємо Германа Дениса і педагогічний колектив ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» з очікуваною перемогою, з визнанням!

Варто зазначити: цей заклад освіти забезпечує належну підготовку кваліфікованих робітників, мотивує здобувачів освіти до побудови успішної професійної кар’єри.

174112363_6097136416970468_6988078551931455223_nвідкриттявідкриття-2підсумкипідсумки-1робота журіробота журі-1робота журі-220210421_094527