Упродовж 15-25 лютого 2021 року у Запорізькій області проходив фінальний етап другого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021». За складних санітарно-епідеміологічних умов конкурс проводився у змішаному форматі (очно, он-лайн і оф-лайн дистанційно).

У цьому році цей конкурс професійної майстерності освітян проводився у номінаціях: «Керівник закладу освіти», «Математика», «Трудове навчання», «Українська мова та література».

До участі в ньому у Запорізькій області зареєструвалося 145 учасників, з них 49 педагогічних працівників з різних районів та міст області стали учасниками другого (обласного) туру конкурсу. Зокрема, по 12 вчителів у номінаціях «Українська мова та література» та «Трудове навчання», 15 вчителів математики та 10 керівників закладів загальної середньої освіти.

Програма відбіркового та фінального етапів другого (обласного) туру конкурсу включала різні конкурсні випробування: «Методичний/управлінський практикум», «Майстер-клас», «Творча і контрольна робота», «Освітній проєкт», «Управлінський практикум» «Фасилітаційна сесія» тощо.

Найцікавішим і найнесподіванішим для вчителів стало конкурсне випробування «Урок у дистанційному форматі», яке проводилось з учнями базових закладів загальної середньої освіти: Запорізьких гімназій № 31  та № 25 Запорізької міської ради Запорізької області та комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Січовий колегіум» Запорізької обласної ради.

За результатами визначено переможців та лауреатів  ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021».

Переможці

всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021»

у Запорізькій області:

Котенко Анатолій Левкович − директор комунального закладу «Олексіївський опорний заклад загальної середньої освіти» Смирновської сільської ради Пологівського району Запорізької області;

Свиридова Наталя Віталіївна – вчитель математики Запорізької гімназії № 6 Запорізької міської ради Запорізької області;

Варяниця Олена Вікторівна − вчитель української мови та літератури Новогорівського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Василівського району Запорізької області;

Долга Уляна Ігорівна − вчитель трудового навчання Запорізької загальноосвітньої школи I-III ступенів № 84 Запорізької міської ради Запорізької області

Лауреати всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» у Запорізькій області

Номінація «Керівник закладу освіти»

Дакуніна Анжела Валеріївна − директор Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 92 Запорізької міської ради Запорізької області;

Калниш Вікторія Всеволодівна − директор, учитель географії Новоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Запорізького району Запорізької області;

Романова Марина Іванівна − директор, учитель німецької мови Молочанського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Пологівського ради Запорізької області;

Тюріна Олена Василівна − директор, учитель початкових класів  Мелітопольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 23 Мелітопольської міської ради Запорізької області.

Номінація «Математика»

Коваленко Світлана Сергіївна – вчитель математики та інформатики Запорізького ліцею № 34 Запорізької міської ради Запорізької області;

Кулабухова Олена Іванівна – вчитель математики комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Січовий колегіум» Запорізької обласної ради;

Тонких Юлія Ігорівна – вчитель математики Мелітопольського навчально-виховного комплексу № 16 Мелітопольської міської ради Запорізької області;

Штанько Ганна Іванівна – вчитель математики Запорізької гімназії № 28 Запорізької міської ради Запорізької області.

Номінація ««Українська мова та література»

Пазюк Наталія Миколаївна − вчитель української мови та літератури загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів комунального закладу вищої освіти «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» Запорізької обласної ради;

Страшко Анжела Юріївна − вчитель української мови та літератури  Андріївської спеціалізованої різнопрофільної школи І-ІІІ ступенів Бердянського районну Запорізької області;

Філоненко Юлія Володимирівна − педагог-організатор, учитель української мови та літератури комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради;

Юдіна Марія Миколаївна − заступник директора, вчитель української мови та літератури Кушугумського навчально-виховного комплексу «школа I-III ступенів-гімназія “Інтелект” Запорізького району Запорізької області.

Номінація «Трудове навчання»

Жданов Віталій Миколайович − учитель географії та трудового навчання комунального закладу «Матвіївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради;

Зєнцова Аліна Вікторівна − вчитель трудового навчання та технологій Пологівського району комунального закладу «Опорний заклад загальної середньої освіти «Сузір’я» Оріхівської міської ради Запорізької області;

Нечаєнко Олександр Григорович − учитель трудового навчання Енергодарського навчально-виховного комплексу № 1 Енергодарської міської ради Запорізької області;

Савенкова Валерія Олександрівна − вчитель трудового навчання опорного закладу загальної середньої освіти Новозапорізької школи Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області.

 ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІІВ І ЛАУРЕАТІВ,

КОЛЕКТИВИ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ, ЯКІ ВОНИ ПРЕДСТАВЛЯЛИ, ТА РОДИНИ, ЯКІ ЇХ ПІДТРИМУВАЛИ!

Зичимо всім творчих злетів та радості від перемог, перш за все – над собою!

Сподіваємось на успішний виступ наших переможців у третьому (всеукраїнському) турі конкурсу!