Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» повідомляє, що 7 травня 2024 року відбудеться Всеукраїнський вебінар «Старт V хвилі проведення Шкільного уроку волонтерства» (далі – Вебінар).

Організаторами Вебінару є: ГО «Українська Волонтерська Служба», ГО «Рух Олександра Педана «ДЖУНІОРС» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Міністерства освіти та науки України, Міністерства Молоді та спорту України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

Під час Вебінару ми поділимось тим, як просувався проєкт та яких результатів нам вдалось досягнути завдяки вашій активній участі.

Буде оголошено про старт V (останньої в цьому навчальному році) хвилі проведення Шкільного уроку волонтерства, останньої в цьому навчальному році, хвилі проєкту та результати відбору проєктів, що отримають фінансування в рамках конкурсу грантів для освітян, що був оголошений раніше.

Для участі у Вебінарі просимо обов’язково зареєструватися за покликанням https://forms.gle/gD5hDcy1EvdAq7fNA

Запрошуємо долучитися до Вебінару представників органів управління освітою, керівників та вчителів закладів загальної середньої освіти.

Участь у Вебінарі безоплатна. Початок 7 травня 2024 року о 16.00. Долучитися до Вебінару можна на каналі ютуб за покликанням: https://youtube.com/live/TkGrZwh1ztU