Засвідчуємо Вам свою повагу та звертаємося з пропозицією щодо співпраці в межах проведення освітніх заходів на тему платіжної безпеки в межах Всеукраїнської інформаційної кампанії з протидії платіжному шахрайству “Шахрай Гудбай”.

Мета заходів: підвищити рівень знань дітей та молоді з платіжної безпеки. Із 03 квітня до 14 травня 2023 року Національний банк України разом із партнерами проводить Марафон амбасадорів кампанії “Шахрай Гудбай” для педагогів, конкурс “Платіжна безпека в коміксах” для студентів та конкурс відеоробіт про платіжне шахрайство “PaySafe” для учнів та студентів.

Марафон амбасадорів кампанії “Шахрай Гудбай” – це освітній проєкт для педагогів, які підвищують рівень знань дітей та молоді з платіжної безпеки.

Амбасадори кампанії “Шахрай Гудбай” – це освітяни, які проводять освітні заходи на основі розроблених Національним банком України освітніх матеріалів та протидіють платіжному шахрайству.

Амбасадором кампанії може стати педагог, бібліотекар, працівник закладу шкільної, позашкільної, професійно-технічної, фахової передвищої та вищої освіти.

Термін проведення: з 03 квітня до 14 травня 2023 року

Призи для переможців: п’ять переможців Марафону отримають подарунки від партнерів проєкту: брендовані худі, екосумки, чашки. Навчальні заклади, які представляють амбасадори, отримають кубки переможців та сертифікати на купівлю електронної техніки на суму 7 000 грн.

Конкурс “Платіжна безпека в коміксах” – це освітня ініціатива, під час якої студенти створюють комікс на тему платіжної безпеки за допомогою інструментів на  основі штучного інтелекту: чат-боту ChatGPT та генератора зображень Midjourney або Bing Image Creator.

Термін проведення: з 03 до 30 квітня 2023 року.

Конкурс відеоробіт про платіжне шахрайство “PaySafe” – це освітня ініціатива, під час якої учні та студенти створюють відео на базі поширених сценаріїв платіжного шахрайства. Умови конкурсу: зняти коротке відео (до 5 хв.) за сценарієм шахрайства.

 У конкурсі можуть брати участь учні та студенти віком від 11 до 21 року.

Термін проведення: з 03 до 30 квітня 2023 року.

Призи для переможців: команда, яка посяде 1 місце, отримає один сертифікат на купівлю електронної техніки на суму 15 000 грн. Всього буде визначено 7 команд переможців. Повний перелік призів зазначено в умовах участі в конкурсі.

Для участі в заходах необхідно зареєструватися. Форми реєстрації, освітні матеріали для проведення заходів, детальні умови участі в Марафоні та конкурсах на сайті проєкту: https://promo.bank.gov.ua/marathon-stopfraud/.

Організатором заходів є Національний банк України.

Ураховуючи вищезазначене, просимо Вас підтримати наші заходи в межах Всеукраїнської інформаційної кампанії з протидії платіжному шахрайству “Шахрай Гудбай” шляхом інформування про них закладів освіти. Участь у заходах можуть брати заклади шкільної, позашкільної освіти; заклади професійної, фахової передвищої та вищої освіти.

Учасники Марафону амбасадорів кампанії “Шахрай Гудбай” отримають електронні сертифікати про участь від Національного банку України. Переможці Марафону та конкурсів отримають цікаві призи

У разі виникнення запитань щодо участі в заходах звертайтеся до Тетяни Машлаковської, головного експерта управління зв’язків з громадськістю та фінансової обізнаності Департаменту комунікацій Національного банку України (Tetiana.Mashlakovska@bank.gov.ua).