До державного свята Дня Гідності та Свободи з 21 листопада до 10 грудня Україна удевʼяте долучиться до Всесвітнього Дня Гідності (Global Dignity Day, www.globaldignity.org) — незалежного, соціального, політично й релігійно нейтрального міжнародного проєкту, мета якого — подвигати молодь, учнівство й студентство керуватися почуттям власної гідності у своїх повсякденних діях.

Заходи, організовані у цей період, сприяють лідерству, ґрунтованому на повазі й підтримці глобального діалогу про гідність, залученню молоді до обговорень про значення і значимість гідності. Цього року пропонується версія уроку з оновленими інструментами і матеріалами, адаптована під різні формати проведення: офлайн, онлайн, змішаний.

На допомогу освітянам зусиллями команди спільноти відповідального вчительства EdCamp Ukraine, у співпраці з Міністерством освіти і науки України, Офісом освітнього омбудсмена України та за підтримки федерального уряду Німеччини у межах програми «Громадянська служба миру» Civil Peace Service Ukraine – GIZ ZFD, підготовлено комплекс методичних матеріалів (настановчий підтримувальний вебінар, путівник для роботи з учнівством, практичні приклади і вправи, докладні інструкції та ін.).

Докладніше про те, як долучитися та про всі матеріали – в офіційному інформаційному листі за покликанням: https://bit.ly/gdignityukraine2023.