«Навчаючись – навчати!», – головне кредо тренера. Особливо, якщо ти  – ЛЕГО-тренер!

Підписання у 2017 році Меморандуму про співпрацю між TheLEGO Foundation та КЗ «ЗОІППО» ЗОР та впровадження проекту «Сприяння освіті-2017» сприяло підготовці тренерів з  ЛЕГО в Запорізькій області. Дуже творча та вмотивована команда тренерів почала навчати педагогів нашої області  основам ЛЕГО-конструювання в освітньому просторі.

Одними з небагатьох ЛЕГО-тренерів є педагоги КЗ «ЗСЗШІ «Джерело» ЗОР: Обухова Н.О. та Драєвська С.А.

Беручи до уваги запровадження Нової української школи та нових педагогічних підходів у формуванні в учнів сучасних соціальних компетен-цій, The LEGO Foundation пропонує прекрасну методику роботи «Шість цеглинок» та «LEGO-sуstems». Використовуючи дані методи, вчителі створювали моделі  власного ігрового досвіду зі шкільних років, знайомилися з прийомами та формами використання ЛЕГО на різних етапах уроку.

у результаті тренінгу педагоги навчилися створювати власні вправи, завдання, використовувати методику «Шість цеглинок» для вивчення нового матеріалу, закріплення вже вивченого, формувати в учнів творчий пошук та критичне мислення під час виконання завдань, брати відповідальність за власне рішення.

Педагоги «Джерела» – творча і дружня команда.  Сумісна гра та можливість побути дитиною дає кожному дорослому час відпочити, розслабитися, накопичити резервну енергію для продуктивної педагогічної діяльності.

MyCollages 9ГоловнаMyCollages (6)MyCollages 7MyCollages 8