З 6 по 9 вересня 2022 року у Закарпатській області в селищі Осій відбувся Кубок України з велосипедного туризму.

Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді гостинно прийняв команди туристів Волинської, Харківської, Запорізької, Полтавської, Івано-Франківської, Вінницької та Сумської областей України.

Команду Запорізької області представляли вихованці КЗ «Центр туризму» ЗОР: Євгенія Карпій, Наталія Заярська, Нікіта Метельський, В’ячеслав Мацюк, Валерій Дяченко. Важливою підтримкою для гуртківців стали керівники команди – Олександр Заярський та Олександр Стельмах.

Це були неймовірно захоплюючі змагання у комплексній дистанції: фігурне водіння велосипеду, тріал, крос та на окремій дистанції “Смуга перешкод”. Дітям необхідно було подолати коротку дистанцію з 10-ти фігурок: «змійка між стійками», «гойдалка», «ворота», «колія», «вісімка», «щелина», «перенос предмету» та «стоп лінія». А тріал та крос – це швидкісні етапи пересіченою місцевостю з підйомами в гору, різкими спусками, трав’яними стежками, водною перешкодою та кам’янистою ділянкою.

За підсумками змагань команда Запорізької області посіла IV місце у комплексній дистанції та VI місце у “Смузі перешкод”. Враховуючи обмежені можливості підготовки до змагань, для наших спортсменів це все перемога!

Незважаючи на часткову окупацію нашої області та відсутність тренувань наш вихованець Мацюк В’ячеслав в індивідуальному заліку посів ІІІ місця на дистанції «Смуга перешкод» та «Велокрос», а за результатами загального заліку посів ІІ місце.

Змагання з велосипедного туризму стали ковтком повітря, який з’явився у згарищі війни. Завдяки таким заходам діти знову можуть відчути себе талановитими і це дає шанс на майбутнє! Разом до перемоги! З Україною в серці!

Фото 6Фото 1Фото 2Фото 3Фото 4Фото 5