До Всесвітнього дня захисту тварин вихованці та педагоги Запорізького обласного Центру НТТУМ «Грані» готувались заздалегідь: збирали кошти, теплі речі, закуповували корм.

І от, 4-го жовтня делегація учнів дитячо-юнацької телестудії «Грані» вирушила до громадського притулку  м. Запоріжжя «Дай лапу друг».

Мешканці притулку зустріли гостей шаленим гавкотом, чим злегка шокували дітей. Але потім всі зрозуміли, що  так вони висловлюють свою радість та очікування подарунків.

Так і вийшло – собаки стрибали та підлещувались до учнів і дозволяли гладити себе.

Юні журналісти взяли інтерв’ю у волонтерів, які опікуються тваринами та відзняли багато фото- та відеоматеріалів про мешканців притулку.

Виявилось, що притулок «Дай лапу друг» існує на благодійні пожертвування та кошти небайдужих людей.

Умови для тварин  підбираються індивідуально: комусь зручніше у клітці, комусь – у буді на вулиці, а хтось вільно гуляє територією. Найманих працівників в притулку немає – всі, хто доглядає за тваринами та забезпечує діяльність притулку, працюють волонтерами добровільно. Головний волонтер  сподівається, що із допомогою небайдужих людей їм вдасться не лише прогодувати вихованців, а й розширитися.

Відвідавши притулок, жоден з вихованців та педагогів Центру не залишився байдужим, подарував його маленьким мешканцям частинку своєї ласки і тепла, котрі так чекають на своїх господарів, бо кожне живе серце потребує любові.

IMG_4972IMG_4981IMG_4982IMG_4991IMG_4993IMG_5023IMG_5031IMG_5052IMG_5063IMG_4923IMG_4929IMG_4936IMG_4937IMG_4955IMG_4963