13 лютого в творчій царині Запоріжжя відбулась значна подія – відкрилась АРТ-галерея відомої художниці Ольги Гречухи. Ольга вже багато років створює дивовижні ляльки, і ось зараз втілилась її 10 річна мрія – мати власну галерею, де б шанувальники цього напрямку творчості мали змогу   як подивитись на нові витвори майстрині, так і обмінятися досвідом та показати свої напрацювання.

Звісно, що вихованці народного колективу Дитячо-юнацька телестудія «Грані» Запорізького обласного Центру НТТУМ «Грані» не могли залишитись осторонь цієї події. Тим більше, що рік назад вони вже брали докладне інтерв’ю у Ольги на її персональній виставці в галереї «АРТель» і знали про її мрію. Тому вчора  знімальна група студії була присутня на відкритті галереї, де учні знову поспілкувались з авторкою чудових ляльок.

Цього разу експозиція складалась не лише з творів Ольги – тут також були представлені вироби різних майстринь України.

Окрема колекція, яку теж протягом років збирала Ольга Гречуха, складалась з ляльок минулого століття.

Що дуже важливо, галерея також буде відкрита і для творчих робіт художників-початківців різних жанрів і стилів. Цього разу свої малюнки представляла 14-річна художниця Софія Селезень, в якої вихованці студії «Грані» теж взяли інтерв’ю.

Галерея буде працювати постійно, тож запрошуємо  всіх долучатися до світу мистецтва.

IMG_8534IMG_8507IMG_8508IMG_8523