Цей сонячний липневий день неодмінно згадуватиметься через роки випускникам колегіуму 2020 року. Упродовж років навчання колегіанти спостерігали величні святкові дійства Останнього Дзвоника, випускних вечорів і впевнено чекали власних – і прощального малинового дзвоника, і останнього шкільного вальсу, і урочистостей при одержанні головного документа про освіту на традиційному випускному вечорі. Та життя, на жаль, внесло свої корективи…

30 липня випускники Січового колегіуму одержали головний документ, про який і вони, і їх батьки мріяли упродовж усіх років навчання, –  Свідоцтво про повну загальну середню освіту, і ступили на стежку самостійного життя. Святковий захід з цієї нагоди відбувся в новому для випускників місці   –  в щойно спорудженій затишній альтанці серед зеленої паркової зони колегіуму. Це дбайлива батьківська громада потурбувалася про синів і дочок, збудувавши для них цей своєрідний колегіантський прихисток  – резиденцію юних січовиків. Отож відкриття колегіантської резиденції відбулося саме в день вручення випускникам свідоцтв про освіту. І першими гостями альтанки-резиденції стали випускники колегіуму 2020 року.

Традиційно на головні свята колегіанти приходять у вишиванках, – так було й тепер. На головних святах у колегіумі Гімн України та Гімн колегіуму звучать наживо, – так було й тепер. І тепер, у вузькому родинному колі, головні пісні держави й школи звучали щиро й завзято…

Директор колегіуму (а для Валентини Омелянівни це вже 25-ий випускний!) по-материнськи тепло привітала зі святом і випускників, і їх батьків, і колег. «Щороку хвилюємося, проводжаючи в самостійне життя дорогих нам дітей, які упродовж років навчання в колегіумі стали нам справді рідними. Скільки днів, місяців, років ми жили одним життям, училися розуміти одне одного, вчилися добувати знання, творити себе й  утверджувати колегіум! Скільки ми разом раділи нашим спільним перемогам і здобуткам, а часом сумували від невдач… Спасибі вам, дорогі наші друзі-учні, за те, що ми разом творили  ваше власне  інтелектуальне й духовне обличчя, а значить – інтелектуальне й духовне обличчя рідного нашого колегіуму».

Підводячи підсумки непростого, особливо для випускників, 2019-2020 навчального року, Валентина Омелянівна пораділа за золотих та срібних медалістів, за випускників з найкращими результатами ЗНО: понад 190 балів одержали Сафронюк О. (математика, українська мова й література, фізика), Мацюта Н. (математика, українська мова й література, фізика), Калінбет В. (математика, українська мова й література, англійська мова), Стрельцова А. (математика, українська мова й література), Реймер В. (істарія, українська мова й література), Венгерова Ю. (українська мова й література), Толмачова О. (біологія), Клімов О. (географія), Кікоть Д. (історія).

По-особливому тепло привітали і директор, і заступник директора з виховної роботи Віта Володимирівна Михайлова найталановитіших випускників у номінаціях «Золотий голос колегіуму», «Майстер художнього слова», «Золоте перо», «Кращий знавець інформатики та робототехніки». Окрему подяку одержали Кошові Отамани 2018-2019 та 2019-2020р.р. Всі випускники традиційно вже отримали почесні медалі з викарбуваними на них дорогими для кожного колегіанта рядками: «Колегіум мій Січовий, ти – часточка життя моя»…Ті, хто упродовж років навчання був поряд, дбав про вихованців, підставляв надійне плече старшого товариша, помічника, порадника, одержали, окрім слів подяки від вихованців, медалі «Кращий класний керівник», «Кращий вихователь».

Звичайно ж, на цьому справді родинному святі були і вдячні слова батьків, були і квіти, й сльози, й щемливий сум прощання. І материнське благословення з побажанням щасливої дороги в доросле і гідне життя. Й запевнення випускників було:

Чи буде радість, чи біда, –

Немов до батьківської хати,

До свого рідного гнізда

Ми будем завжди повертати..

Красивого лету вам, дорогі наші випускники! Міцних крил у високому піднебессі!

 

20200730_110406 (1)20200730_093659.jpg220200730_09420020200730_105157