Стало доброю традицією для одинадцятикласників Січового колегіуму брати учать у благодійній патріотичній акції “Випускник- воїнам ООС”, започаткованій учнями цього закладу ще кілька років тому.

У цьогоріч випускники напередодні такого радісного й водночас сумного свята прощання зі школою та дитинством- Останнього дзвоника- відмовились від урочистостей, розваг та яскравих салютів. Як можна розважатись у той час, коли поруч іде війна, коли майже їхні однолітки та трохи старші за віком хлопці і дівчата відстоюють суверенність та незалежність нашої держави, захищаючи кордони, жертвуючи власним здоров`ям і життям?

Тому, виховані на козацьких традиціях і засадах гуманізму, цьогорічні одинадцятикласники разом із батьками одностайно прийняли рішення передати кошти на допомогу у лікуванні та реабілітації воїнів.

25 травня 2018 р. після прощального вальсу та щирих побажань на майбутнє випускники колегіуму відвідали обласний військовий шпиталь, в якому перебувають  більше 70 бійців із різних областей України.

Разом з волонтером, Світланою Лозовою, вони зустрілися з військовими. Після тривалої розмови, учні передали зібрані кошти в розмірі 5 тисяч гривень воїнам на медпрепарати та лікування.

Звертаємося до всіх небайдужих, до учнів братства всього Запорізького краю з проханням підтримати цю акцію, зробивши власний вибір: святкування, чи допомога тим, хто захищає наше сучасне і майбутнє- воїнам ООС!

Долучайтесь! Бо це – крок!
Крок до перемоги!
Не будьте байдужими!