В Дніпрі відбувся головний офіційний національний старт з дзюдо серед спортсменів-майстрів. Відкритий чемпіонат України зібрав 250 спортсменів від 30 до 80 років, не лише з усіх регіонів країни, а й з Грузії, Іспанії та Молдови, серед яких багаторазові Чемпіони та призери чемпіонатів світу та Європи серед ветеранів, майстри спорту міжнародного класу, майстри спорту СРСР і України.

У складі запорізької команди успішно виступив на змаганнях викладач фізичного виховання гуманітарного коледжу ЗНТУ, майстер спорту України з дзюдо і самбо,   Володимир Рудченко. У віковій категорії М2 (35-39 років) та ваговій категорії до 100 кг, Володимир Євгенович провів три поєдинки. Здобувши перемоги над суперниками з Кропивницького, Харкова та Чернівців, він виборов титул чемпіона України серед майстрів!

Відзначимо, що змагання у Дніпрі були відбірковими перед Чемпіонатом Європи серед ветеранів, який пройде 25-28 липня в Лас-Пальмасі (Іспанія) і Чемпіонатом світу, який відбудеться 10-13 жовтня в Марракеші (Марокко).