На виконання наказу Міністерства освіти і науки України, Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту від 24.11.2009 № 1061/4128 «Про проведення щорічного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я», Програми розвитку освіти Запорізької області на 2018-2022 роки, затвердженої рішенням Запорізької обласної ради від 30.11.2017 № 54, Департаментом освіти і науки облдержадміністрації спільно з Запорізькою обласною організацією Товариства Червоного Хреста України протягом 2018/2019 навчального року було організовано проведення зональних змагань та обласного етапу конкурсу «Обери життя» серед закладів освіти Запорізької області.

15 травня 2019 року відбувся фінал Обласного конкурсу з пропаганди та розповсюдження  здорового  способу  життя «Обери життя». В фіналі зібралися переможці зональних етапів змагання з м. Запоріжжя, Мелітопільського та Гуляйпільського районів, а саме:

– команда «Антитіла» Костянтинівського НВО № 1 «Таврія» Мелітопольського району Запорізької області;

– команда «Нове покоління» ЗОШ № 75, Заводський район, м. Запоріжжя;

– команда «Імунітет», комунальний заклад «Темирівська ЗОШ І-ІІІ ст.» Гуляйпільської міської ради Запорізької області.

Переможцем фіналу (І місце) стала команда «Антитіла» Костянтинівського НВО № 1 «Таврія» Мелітопольського району Запорізької області, яка буде брати участь у вересні 2019 року у фінальному етапі ІХ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я», захищаючи Запорізьку область.

ІІ місце – команда «Нове покоління» ЗОШ № 75, Заводський район, м. Запоріжжя.

ІІІ місце – команда «Імунітет», комунальний заклад «Темирівська ЗОШ І-ІІІ ст.» Гуляйпільської міської ради Запорізької області.

Висловлюємо вдячність всім освітянам за підготовку команд та бажаємо нових перемог!

 

ФОТО 2ФОТО 5ФОТО 6ФОТО 7ФОТО 8ФОТО 9фото 10ГОЛОВНА  переможціНАГОРОДЖЕННЯ