Центр воєнної політики та політики безпеки заснований на початку 2009 року як незалежна громадська організація, спрямовує свою діяльність на підтримку позитивного іміджу Збройних Сил України, інших військових формувань держави, проведення досліджень та здійснення військово-патріотичного виховання громадян, зокрема молоді.

Для виконання завдань Центром налагоджена взаємодія і взаємовигідне співробітництво з органами державної влади, громадськими та міжнародними організаціями.

З 2010 року Центром започатковано видання журналу “Оборонний вісник”. У журналі висвітлюється актуальна та об’єктивна інформація про події, які відбуваються у сфері безпеки та оборони України. У виданні також містяться довідкові матеріали, які сприяють освітньому процесу, надаючи вчителям можливість ознайомитися з останніми досягненнями у військовій галузі. Необхідно підкреслити, що ця ініціатива сприяє формуванню нового покоління української молоді, яке в майбутньому може стати ключовим резервом для захисту нашої держави.

Матеріали “Оборонного вісника” готуються провідними вітчизняними і іноземними фахівцями та експертами. Однією з ключових місій журналу є сприяння військово-патріотичному вихованню молоді.

Сьогодні це завдання стало особливо актуальним. Недавні події свідчать про те, що виховання патріотизму та готовності громадян до захисту Батьківщини стало одним із пріоритетів державної політики у сфері національної безпеки і оборони.

З метою покращення військово-патріотичного виховання молоді та підвищення рівня викладання предмету «Захист України», доводимо інформацію про журнал “Оборонний вісник” до навчальних закладів та підтримати початок передплати на видання на перше півріччя 2024 року (передплатний індекс 49893).