Підведено підсумки чергової, вже третьої, вчительської сесії з підвищення професійної компетентності педагогів м. Енергодара, за напрямом – цифрові технології в освітньому процесі та цифрове навчання, розвиток управлінської компетентності.

Проведення  вчительських сесій започатковано Центром професійного розвитку педагогічних працівників Енергодарської міської ради з метою мотивації педагогів щодо оцінки, упорядкування та систематизації цифрових освітніх ресурсів з предмету у відповідності до сучасних викликів в освіті та нових стандартів.

Заходи весняної вчительської сесії, яка проходила з 22 по 30 березня 2021 року,  були об’єднані темою «Цифрове освітнє середовище як «третій вчитель». Командою спікерів на чолі з Наталею Ласковою, консультантом КУ «ЦПРПП» ЕМР, проведено 9 різноманітних навчальних заходів (консультація, семінарське заняття, майстер-класи, практикуми).

За результатами навчання було видано 179 сертифікатів. У навчанні брали участь: директори ЗЗСО, їх заступники, вчителі-предметники, вчителі початкових класів, бібліотекарі.