Сьогодні в Січовому колегіумі відбулося велике козацьке коло з нагоди Дня знань. Ніякі погодні умови не змогли зіпсувати настрій колегіантів, особливо найменших із них – п’ятикласників, яких  колегіум зустрів з відкритими серцем: щирим словом, пшеничним дощем батьківського благословення. Адже новоприбулі козачата – це майбутня гордість і слава закладу. Ведучими кола стали кошовий отаман та берегиня – голови учнівського самоврядування закладу.

Великою приємністю стала щира відкрита зустріч колегіантів з керуючим справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимиром Володимировичем Подорожком, який ознайомився з класними кімнатами, спілкувався з учнями та випускниками. Почесні грамоти та Подяку від Запорізької обласної ради за сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність та успіхи у справі навчання та виховання отримали педагоги: Валентина Володимирівна Сопіна, Наталя Миколаївна Тищенко та Валентина Ярославівна Славич. Побажання, які Володимир Володимирович подарував колегіантам, надихнуть їх на нові перемоги в цьому навчальному році.

Почесним гостем свята став наказний отаман війська запорозького низового Фощан Віктор Михайлович, який вже багато років є помічником та однодумцем колегіуму у справі виховання молоді в дусі козацьких традицій.

Хочеться побажати всій великій колегіантській родині, щоб добро, краса, постійний творчий пошук ніколи не залишали стіни рідного Січового колегіуму.

IMG_0101IMG_0105IMG_0109IMG_0113IMG_0117IMG_0121IMG_0125IMG_0129IMG_0133IMG_0137IMG_0141