Міністерство освіти і науки України повідомляє, що Британська Рада в Україні розпочинає новий курс під назвою “Викладання англійської у новому контексті” для вчителів англійської мови 7-9 класів. Цей курс був розроблений з метою підтримки реформи “Нова українська школа”.

Навчання в рамках курсу відбуватиметься з липня по грудень 2023 року на платформі Future English Online Teacher Community. Вчителі матимуть можливість покращити свої професійні навички і ознайомитися з новими методиками викладання англійської мови у відповідності до сучасних вимог.

Детальна інформація про курс та умови реєстрації будуть доступні на веб-сайті Британської Ради в Україні за посиланням: https://shorturl.at/abinM. Вчителям рекомендується ознайомитися з цим ресурсом та зареєструватися для участі в курсі.

Міністерство освіти і науки України закликає всіх вчителів англійської мови 7-9 класів скористатися цією можливістю для підвищення своєї кваліфікації та впровадження сучасних методик в свою практику.

У разі виникнення питань або потреби у додатковій інформації, просимо звертатися до Британської Ради в Україні за електронною адресою: ep_team@britishcouncil.org.