Чи бачили ви колись на вулиці песика, який явно шукає своїх господарів? Чи просто сидить, завмерши на зупинці громадського транспорту, і заглядає в обличчя кожному?

Найімовірніше, така собака загубилась або її просто залишили на вулиці недобросовісні господарі. Саме такі тварини становлять основну кількість безпритульних…

Учні 10-х класів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» прониклися цією соціальною проблемою в нашому місті та разом з вихователями й класними керівниками організували акцію «Допоможемо маленьким Хвостикам» притулку для тварин «Дай лапу, друже».

Протягом двох тижнів ліцеїсти-волонтери проводили інформаційну роботу серед учнів та педагогів освітнього закладу. Активні підлітки долучилися до благодійної акції: принесли необхідні речі для притулку, а на  зібрані кошти придбали корм.

Сонячного суботнього ранку, 27 березня 2021 року, юні благодійники привезли до притулку зібрані речі та корм.

Чотирилапі друзі радісно зустрічали гостей. Спільна прогулянка викликала багато позитивних емоцій, як у дітей та педагогів, так і в собак. Тварини були безмежно вдячні за увагу й час, проведений разом. І кожен учень і вчитель був щасливий від усвідомлення того, що зробив добру справу, допоміг маленьким друзям.

Моральний обов’язок людини – поважати всі живі істоти.

Допомагати тваринам просто – достатньо бути уважними й не проходити повз, коли хтось потребує допомоги!

34DSC_0320DSC_0336DSC_0369DSC_0375DSC_0378DSC_0379DSC_0384DSC_0394DSC_040512