Відповідно до Меморандуму про співпрацю між Міністерством освіти і науки України та Міжнародної неурядової організації Stiching War Child з 21 травня по 07 червня 2024 р. проводиться акція «Літо з “Вивчаю – не чекаю».

«Вивчаю – не чекаю» – це безкоштовний застосунок, що пропонує дітям 6 – 11 років цікаву гру з математики та читання. Для того, щоб взяти участь в акції та отримати призи, необхідно:

1) завантажити застосунок https://primary.org.ua/ ;

2) підключитися через Google Classroom (https://primary.org.ua/for-teachers/ );

3) поділитися інформацією про застосунок у батьківському чаті, через e-флаєр https://vse.ee/ckeu ;

4) запросити учнів та учениць увійти в застосунок за допомогою учнівських облікових записів Google Classroom;

5) після реєстрації учнів надіслати скріншот свого кабінету учителя на електронну адресу cwtlua.promo@warchild.net до 07 червня 2024 р.

Всі учасники акції отримають методичний посібник для вчителів, який містить готові уроки з математики та читання з робочими аркушами для учнів та учениць.

Також серед усіх учасників, які виконають умови акції, 10.06.2024 буде розіграно 10 квитків на подію для освітян «Вчителі майбутнього» на 20-21 червня у Львові, та 10 суперпризів, кожен з яких окрім квитка на фестиваль містить трансфер (компенсацію витрат на залізничні квитки, автобус та\або інший громадський транспорт до\зі Львова) й проживання у готелі 19-21 червня.

З усіх питань участі можна звертатися на електронну адресу: cwtlua.promo@warchild.net