18 квітня в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного, факультет агротехнологій та екології відсвяткував 12-ти річчя! На урочистому заході були присутні не тільки студенти та викладачі факультету АТЕ, але й поважні гості.

З привітальними словами до викладачів, студентів, гостей заходу звернувся перший проректор Олександр Григорович Скляр, а також перший декан факультету АТЕ, а нині проректор з навчально-педагогічної роботи кандидат технічних наук, доцент Олександр Петрович Ломейко.

Студенти та викладачі факультету отримали привітання з Днем народження рідного факультету від його декана Ірини Євгенівни Іванової.

Гостем заходу стала Олена В’ячеславівна Коломоєць-Гаркуша, коуч-тренер агентства “Експерт-Інфо”. Вона привітала та подарувала сертифікат на спонсорську підтримку заходів, які будуть відбуватись на факультеті протягом року.

Голова студентської ради Євген Швед приєднався до привітань та побажав факультету розквіту та підкорення нових горизонтів. Він висловив слова подяки тим, хто робить величезний внесок у розвиток факультету та сумлінно працює і повністю віддається своїй справі – це,  звичайно, викладачі та співробітники факультету АТЕ. За значний внесок у справу підготовки висококваліфікованих фахівців, та створення позитивного іміджу ТДАТУ, з нагоди 12-ти річчя факультету АТЕ, кафедри та деканат були нагороджені подяками

Найприємнішим було музичне привітання від випускника спеціальності «Агрономія» Дмитра Пузанова.

Звичайно, не обійшлося без виступів талановитих студентів. Анастасія Скляренко заспівала пісню, під час якої, усіх присутніх пригостили цукерками та смачними пончиками, виготовленими на рослинному маслі DANKEN, а студентська рада АТЕ підготувала запальний флешмоб. Руслана Кольцова подарувала  яскравий танець з пої-прапорами. Ми ще раз переконались у тому що на факультеті навчаються найталановитіші студенти ТДАТУ.

Протягом трьох тижнів відбувався фотоконкурс «Моя майбутня професія, як стиль життя», який був організований напередодні свята студенською радою факультету АТЕ  на сторінці в інстаграм. Переможцями стали: І-місце Поліна Угріна (11 ГРС), ІІ-місце Тимофій Кузекін (41 АГ), ІІІ-місце Валерія Ломакіна (11 ХТ).

Наприкінці свята студентство наголосило на тому що святкування Дня народження факультету продовжується, і запросили усіх охочих 24 квітня взяти участь в акції «Студенти ТДАТУ за чисте місто» в Садибі Фелібера, яка розпочинається о 9:00 годині. Захід не тільки зробить територію чистою, а й познайомить учасників акції з історією нашого краю, дасть можливість взяти участь у захоплюючому квесті!

IMG_0108IMG_0109IMG_0111IMG_0135IMG_0139IMG_0140IMG_0143IMG_0144IMG_0149IMG_0153IMG_0106IMG_0107