З 05 до 07 червня 2018 року комунальний заклад «Запорізький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради забезпечив участь учнівської делегації Запорізької області у ΧII Всеукраїнському експедиційно-польовому зборі команд юних екологів в Івано-Франківській області. Збір проходив за темою «Екологічний моніторинг на природоохоронних територіях». Команду Запорізької області представили переможці обласних етапів Всеукраїнських екологічних конкурсів – вихованки комунального закладу «Запорізький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради та Токмацького ЦДЮТ Токмацької міської ради Запорізької області Олефіренко Олена та Атрощенко Анастасія.

В рамках заходу учасники збору обмінялись досвідом роботи проведених польових практик на природоохоронних територіях своїх областей, взяли участь у фотовиставці «Екологічний моніторинг на природоохоронних територіях свого регіону», провели польові практики з екології, зоології, ботаніки, гідробіології на території Карпатського національного природного парку.

Команда юних екологів Запорізької області нагороджена грамотою Національного еколого-натуралістичного центру за III місце в номінації «Захист проектів за індивідуальними командними темами з польового практикуму» по дослідженню флори Карпатського національного природного парку.

Учасники збору відвідали екскурсії по території Карпатського національного природного парку та м. Яремче – Перлину Карпат.

IMG_0101IMG_0102IMG_0103IMG_0104IMG_0105